Imatran Keilailuliitto ry Imatran Kylpylän keilahalli LUOKKA M-D
Imatran Keilailuliitto ry Imatran Kylpylän keilahalli LUOKKA M-D
Imatran Keilailuliitto ry Imatran Kylpylän keilahalli LUOKKA M-D
Create successful ePaper yourself
Turn your PDF publications into a flip-book with our unique Google optimized e-Paper software.
<strong>Imatran</strong> <strong>Keilailuliitto</strong> <strong>ry</strong> 28.09.2012<br />
<strong>Imatran</strong> <strong>Kylpylän</strong> <strong>keilahalli</strong> Sivu 1<br />
Avajaiskisa, 6 sarjaa eu (20.08.2012-14.10.2012)<br />
Valvoja:Bowlville<br />
<strong>LUOKKA</strong> M-D<br />
Nimi Seura Liitto Tulos (tas) (x) (viim.s.)<br />
1. Markus Keskiruokanen Siniset Riihimäki 1299 (60)<br />
2. Aki Hurri KooTeeKoo Imatra 1296 (60)<br />
3. Vladimir Brokan Ulkom. Lahti XXX 1294 (114)<br />
4. Juuso Huhtiranta Giants Pori 1291 (24)<br />
5. Jari Aaltonen ParKe Imatra 1286 (66)<br />
6. Tero Suikkanen KooTeeKoo Imatra 1283 (66)<br />
7. Juhani Lång ParKe Imatra 1264 (108)<br />
8. Seppo Koukkari TOPS Lappeenranta 1261 (162)<br />
9. Markus Melanen Bay Lahti 1247 (24)<br />
10. Pauli Räsänen JetSet Lappeenranta 1247 (234)<br />
11. Jarmo Mäkinen Ensokeila Imatra 1236 (162)<br />
12. Esko Jaakkola TOPS Lappeenranta 1234 (108)<br />
13. Julius Kultalahti X-COMPANY Lappeenranta 1234 (174)<br />
14. Aleksandr Pashkovskyi Ulkomaalaiset XXX 1233 (126)<br />
15. Rauno Kiukas Ke-Sa Imatra 1232 (144)<br />
16. Marko Lahdentausta Slaikkarit Imatra 1231 (72)<br />
17. Jari Joronen Kar-Pa Simpele 1227 (0)<br />
18. Terho Aspinen JetSet Lappeenranta 1226 (102)<br />
19. Kari Nokelainen ParKe Imatra 1226 (132)<br />
20. Pertti Honkanen PoRa Joensuu 1221 (114)<br />
21. Pertti Laamanen TOPS Lappeenranta 1217 (150)<br />
22. Juha Petriläinen Prihat Imatra 1212 (120)<br />
23. Jorma Pyysalo TOPS Lappeenranta 1212 (186)<br />
24. Leo Rautio TOPS Lappeenranta 1211 (108)<br />
25. Gennadi Chumikov Ulkomaalaiset XXX 1210 (114)<br />
26. Merja Määttänen PoRa Joensuu 1209 (234)<br />
27. Elena Zavertyaeva Ulkomaalaiset XXX 1203 (174)<br />
28. Jarmo Saukkonen ParKe Imatra 1199 (96)<br />
29. Erkki Saari KooTeeKoo Imatra 1194 (102)<br />
30. Ilkka Nokelainen ParKe Imatra 1194 (132)<br />
31. Pertti Rautsiala KooTeeKoo Imatra 1193 (144)<br />
32. Pentti Pöppönen PoRa Joensuu 1192 (138)<br />
33. Lauri Melanen Bay Lahti 1186 (72)<br />
34. Reijo Makkonen ParKe Imatra 1182 (216)<br />
35. Heikki Luoranen JetSet Lappeenranta 1177 (60)<br />
36. Asko Koskela BT Helsinki 1175 (30)<br />
37. Vladimir Kramchatkin Ulkom. Tku XXX 1169 (168)<br />
38. Harri Partanen ParKe Imatra 1164 (132)<br />
39. Juha Lappalainen KooTeeKoo Imatra 1163 (120)<br />
40. Hannu Laakkonen PoRa Joensuu 1163 (138)<br />
41. Unto Pynnönen Ensokeila Imatra 1158 (162)<br />
42. Riitta Vilkko KooTeeKoo Imatra 1156 (234)<br />
43. Jani Pallonen PoRa Joensuu 1146 (108)<br />
44. Kauko Pajala TOPS Lappeenranta 1145 (204)<br />
45. Kari Koistinen X-COMPANY Lappeenranta 1144 (66)<br />
46. Hannu Kuusisto JetSet Lappeenranta 1143 (120)<br />
47. Risto Nurmikoski Ensokeila Imatra 1138 (102)<br />
48. Kari Laatikainen PoRa Joensuu 1137 (90)<br />
49. Timo Määttänen PoRa Joensuu 1133 (150)<br />
50. Vladimir Vasiliev Ulkomaalaiset XXX 1132 (78)<br />
51. Jorma Laatikainen PoRa Joensuu 1127 (96)<br />
52. Sami Lipsanen Ensokeila Imatra 1124 (84)<br />
53. Tarja Taipale LapLikat Lappeenranta 1117 (120)
<strong>Imatran</strong> <strong>Keilailuliitto</strong> <strong>ry</strong> 28.09.2012<br />
<strong>Imatran</strong> <strong>Kylpylän</strong> <strong>keilahalli</strong> Sivu 2<br />
Avajaiskisa, 6 sarjaa eu (20.08.2012-14.10.2012)<br />
Valvoja:Bowlville<br />
54. Olga Gil Ulkomaalaiset XXX 1115 (210)<br />
55. Ari Ehrling KooTeeKoo Imatra 1113 (78)<br />
56. Esko Melartin Jousi Simpele 1109 (90)<br />
57. Jonna Jokinen Giants Pori 1095 (78)<br />
58. Seppo Pajunen Ensokeila Imatra 1095 (138)<br />
59. Antti Monto Team Olteri Imatra 1094 (174)<br />
60. Juha Puolakka Ensokeila Imatra 1089 (138)<br />
61. Reijo Kultalahti X-COMPANY Lappeenranta 1086 (96)<br />
62. Antti Mannukka Prihat Imatra 1081 (108)<br />
63. Kristian Raijas Ensokeila Imatra 1070 (234)<br />
64. Helvi Mylläri IKE Kuusankoski 1066 (114)<br />
65. Svetlana Pashkovskyi Ulkomaalaiset XXX 1037 (222)<br />
66. Hannu Vasko R-ABC Lappeenranta 1018 (0)<br />
67. Raija Kosonen ParKe Imatra 1009 (234)<br />
68. Jarno Immonen AS Kouvola 1008 (48)<br />
69. Anne Pakarinen PoRa Joensuu 1006 (234)<br />
70. Niko Oksanen AS Kouvola 947 (60)